Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida
Navigace: Prezidentský kandidát Slávek Popelka > Návrhy řešení

Návrhy řešení

 

 

Popelka vyzývá: Jak ukončit vládu spodiny

--------------------------------------------

Následující řádky vyjadřují můj osobní názor, ke kterému jsem dospěl po čtyřech měsících příprav demonstrací, jednání, snah o sjednocení různých iniciativ... atd.

Nás národ má hodně dobrých vlastností. Má ale i špatné, mezi které patří neochota naslouchat druhým, neschopnost domluvit se. Když se sejde více jak 5-10 lidí, je prakticky nemožné dosáhnout nějaké shody.

Proto jsem dnes přesvědčen, že to co v dané chvíli tato země nejvíce potřebuje, je přímo volený prezident vybavený silnými pravomocemi. Měl by to být člověk, který není spojen se žádnou z politických stran, ani lobbystických skupin. Jen takový člověk by mohl být schopen udělat v naší zemi pořádek, obnovit normální poměry, nechat zavřít lichváře, podvodníky a vychytralce nejrůznějšího druhu kteří se neštítí parazitovat na lidském neštěstí, provést revizi privatizace, oddlužení občanů, zabavení majetku politiků, podvodníků, lichvářů, exekutorů ... adt. Tento člověk by měl mít od občanů mandát vrátit pod kontrolu státu klíčová odvětví našeho hospodářství, banky, měl by obnovit tradiční odvětví našeho průmyslu, obnovit soběstačnost v produkci potravin, výrazně snížit ceny elektrické energie, pohonných hmot, udělat taková opatření, aby lidé v této zemi mohli normálně žít a ne jen přežívat....

V této zemi došlo ke zločinnému spiknutí politiků a části zástupců justice i policie proti lidem této země. Odstranit kmotry a mafiány ze všech oblastí veřejného života nebude možné demokratickými postupy.

Přímo volený prezident ale musí být odvolatelný referendem. Zároveň považuji za nezbytné zakotvit do Üstavy dva požadavky: obecně proveditelné referendum o důležitých otázkách a možnost odvolat politiky i další ústavní činitele.

V Novém Městě na Moravě Slávek Popelka 

 
© slavekpopelka.albums.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma